[zaack]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gosia Andrzejewicz jest super. Nie wiem czemu żaden piłkarz Barcy jej nie słucha :(
0
wg mnie obecnie najlepszy napastnik na świcie bez 2 zdań, ehh i pomyślec że Barca 2 sezony temu mogła go mieć za nędzne 25 mln euro :/ szkoda
0
gaucho był jaki był ale trzeba przyznać ze miał cholera gnojek zajebisty talent, miło sie oglądało jego gre i nawet największy jego przeciwnik nie może temu zaprzeczyć. szkoda że tak skonczył bo spokojnie mógł trzymać optymalny poziom przez jeszcze kilka dobrych lat, ale Brazylijczyk to Brazylijczyk, troche sławy i sodówka.. wielka szkoda.
0
Pinto -7 [8 to blisko perfekcji a nie ma co ukrywać do perfekcji daleko mu było w tym spotkaniu]
Caceres - 4 [3 = litości]
Alves - 9 [wspólnie z Messim dzielił i rządził na boisku - to jest dopiero perfekcyjny Dani, bezbłędny i w destrukcji i w ataku, takiego chce go oglądać w każdym spotkaniu]
Keita - 5 [5 = przeciętność, a taki był Malijczyk w okresie całego spotkania, więc nie rozumiem czemu 6?]
z resztą ocen jak najbardziej sie zgadzam
p.s. mecz oglądałem ;)
0
No własnie.. dlaczego to nie wybrał ponoć najlepszego RB na świecie, który nie gra nawet w swojej reprezentacji? odp. jest banalna.. bo Maicon bije go na głowe, co wiadomo od dawna, szczególnie w defensywie ;)
ponadto z większoscią typów sie zgadzam.. wie chłopak o co biega w tym fachu ;))
0
n/c, kompletnie nie wiem co napisać a to rzadka sytuacja u mnie, gratuluje hanc .
fracek
uczcijmy twoją obecność na tej stronce mocnym antałem .
0
hanc.. hancu.. hancie...[whatever] to że nie zamieszczam swojej mądrej, własnej opinii pod każdym newsem nie oznacza że nie wchodze na tą stronke i nie czytam newsów czy komentów. Mam wazniejsze sprawy do roboty ale jak wejde i zobacze coś co powoduje u mnie skręt kiszek to wybaczcie ale musze troche poszarpać klawiszami ;? Przytoczyłeś mój drogi moje wypowiedzi i dobrze.. jesli jest napisane coś z czym sie zgadzam to wtedy chwale jesli nie to krytykuje, jesli nie mam zdania lub mi sie nie chce, nie pisze nic.. nie ma to jak przyczepić sie do małych literówek przy nazwiskach bądz zwykłych niedokładności spowodowanych tym że szybko pisze, jesli nie ma sie mądrego uzasadnienia czemu tak a nie inaczej? Najbardziej aktywny w tym miesiącu był własnie Henry, co jasno pokazują statystyki, [jesli nimi sie nie kierujecie to po jakiego je robicie?] gdybym zauważył inaczej, napisałbym bez problemu, szczerze [bo na ogół jestem szczery, wale z gładkiej dechy] że np 'Alves wypadł w tym miesiącu znakomicie więc jak najbardziej zasługuje na miano piłkarza m-ca' ahaa co do mojego oglądania spotkań.. zapewniam że oglądam każdy mecz Barcy, choć nie każsdy udaje mi sie na żywo , do napisania AVE
0
hanc może od razu z prostej ławy napiszesz że przy dokonywaniu wyboru pomiędzy Alvesem a Henrym koncowe i główne słowo miał masg co? Mniej czasu zajęłaby ci wymówka ;] wg większości to własnie Henry był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem poprzedniego miesiąca i każdy to widział tylko oczywiście wy nie ;] To Hentry w najważniejszych momentach ciągnął zespół biorąc pod uwage mizerną dyspozycje messiego czy Etoo, Alves był tylko dobrym 'cieniem' Francuza i pozycje na boisku nie mają tu nic do rzeczy! Na razie w każdym waszym indywidualnym newsie statystycznym tego typu widze że jesli są jakieś wahania pomiedzy Alvesem i kimkolwiek innym to oczywiście Boski Dani ma mieć pierwszenstwo bo 'masg go bardziej lubi'.. krótko pisząc żenada! Kompletny brak obiektywności. Czekam tylko kiedy to sie skonczy!
0
adammo13
widze że znasz sie na ortografii lepiej niż sam Wildstein ;D tylko pogratulować ;>
0
meczu nie oglądałem więc nie bede sie wypowiadał ale mam jedno ALE.. nie zauważyłem ocen redakcji po spotkaniu z Realem.. były takowe? Bo albo ja za rzadko tutaj wchodze albo ktoś nie odwalił swojej roboty ;]
0
Keita od zadań specjalnych - mnie to wystarcza jak na razie ;) Żeby jeszcze popracował nad skutecznością strzałów spoza `16` byłoby już całkiem cud, miód ;]
nie chce sie czepiac ale zwrot `nie pierwszy` pisze sie na pewno osobno i uważam że ktoś kto tłumaczy publicznie newsy powinien o tym wiedzieć ;)
0
ManUfan
ty lepiej sraj w gacie i módl sie aby Inter miał złe dni w tych dwóch spotkaniach z wami ;))
0
a ja licze na małe niespodzianki..
na awans Interu, Juve i Romy ;)
0
hanc
jestem ciekaw jak odniesiesz sie do faktu że VV nie znajduje uznania w oczach żadnego z ostatnich selekcjonerów reprezentacji. Nawert teraz w takiej formie. Skoro jest [wg ciebie] obecnie najlepszy na świecie to czemu nie jest nawet powoływany? Reprezentacja powinna być dla najlepszych więc nie rozumiem?
0
hanc
czyli mam rozumieć że uważasz iż fakt że Valdes ma najmniej straconych bramek chyba ze wszystkich lig europejskich to zasługa jego umiejętności? Może poniekąd tak.. ale zauważ że barca ma obecnie jedną z najlepszych jak nie najlepszą obrone na świecie, przeciwnicy mało oddają strzałów na jego bramke więc nie dziwi fakt tylu straconych bramek. A spójrz sezon czy 2 sezony wstecz.. co o nim wtedy byś powiedział? Wtedy nie uważałeś go za najlepszego bramkarza? Bo barca była w kryzysie tak? Sztuką jest poakzywanie swoich umiejętności przy koszmarnej obronie jak choćby iker w realu.. od dłuższego czasu Blancos nie słyną z mocnej defensywy a gdy Iker byłw formie praktycznie wygrywał im mecze! Głupio tak gdybać ale ciekawe czy Valdes gdyby grał w przecietnej drużynie ze słabą obroną równiez pokazywałby takie umiejętnosci jak obecnie? Dużo łątwiej bramkarzowi gdy ma solidną obrone przed sobą, wtedy czuje sie dużo pewniej co znacznie wpływa na jego morale. Nie twierdze że VV jest słaby ale na pewno nie najlepszy na świecie. Wielcy piłkarze grają w swoich reprezentacjach.. a czy Victor gra? Tak - w Katalonii ;]
0
a że obecnie nie gra to już inna sprawa =>
0
możecie mnie zjechać, tarzać ryjem o beton ale wg mnie obecnie Valdes na świecie a nawet we wszechświecie ustępuje umiejętnosciami tylko jednemu portero - oczywiście Buffonowi. Ten człowiek jest po prostu jak robot zaprogramowany do wieloletniego utrzymywania sie w wysokiej dyspozycji. Bardzo rzadko popełnia babole [nie pamiętam kiedy ostatnio a staram sie oglądać wszystkie spotkania czołówki włoskiej] Jest prawdziwym i jak na razie jedynym wzorem do pokazywania młodszym, dopiero wchodzącym w świat bramkarski, jak należy skutecznie stac między słupkami. Mówi sie czesto ze bramkarz jest jak wino co w jego przypadku to stwierdzenie najbardziej sie uwydatnia ;) dziękuje za uwage ;>
0
szczerze to troche mi go żal jak i całego zespołu.. trenerem jest dobrym aczkolwiek tak to już jest że aby ktoś musiał być lepszy inny musi być gorszy ;] w tym sezonie czas na Barcelone i nawet powrót podstawowych zawodników Blancos nic nie zmieni. Barca jest za bardzo zmotywowana i choć zapewne również dla niej nadejdą gorsze mecze to sądze że nic nie przeszkodzi jej w kontynuacji założeń ;]
0
noo przede wszystkim Borucowi Valdes powinien rÄkawice zakĹadaÄ szczegĂłlnie po dzisiejszej kapitalnej paradzie z Hibernianem ;D
0
nr poleciał na maila ;)
0
nidys0000
pomijając to że nie 'szczelił' to chciałbym przypomnieć że w poprzednim sezonie Henry był najlepszym stzrelcem zespołu grając właśnie najczesciej na skrzydle!
0
pershing
moge prosić o Twój nr gg? Mam sprawe pilną a w zakładce REDAKCJA już nie ma nrów choć nie wiem czemu :(
0
Niesamowite ale zgadzam sie z KAŻDĄ oceną! Chyba na kacu jestem dzisiaj. No masq i hanc, jak chcecie to potraficie być obiektywni ;]
Co do oceny dla Leo.. kompletnie niczym sie nie wyróżnił i śmiało moge stwierdzić że to był jego najsłabszy mecz w tym sezonie 'o coś'. Rzadko przeprowadzał akcje ofensywne a jesli już to nic to nie wnosiło. Mam tylko jedno małe 'ale' pomimo strzelenia tych 3 bramek nie wiem czy Henry zasłużył na MVP spotkania.. nadal strasznie spowalnia akcje, co w stylu Barcelony jest niedopuszczalne a mnie osobiście strasznie denerwuje! Choć nie da sie ukryć że jesli trylko gra jako '9' większe prawdopodobienstwo że coś ustrzeli ;] Barca ma wielki problem.. 2 znakomite '9', ale taki problem chciałby mieć zapewne każdy zespół na świecie ;] Alves prawdziwy 'zabójca i samobójca' na skrzydle, profesor. Ogólnie dobre oceny, gratuluje i oby tak po każdym meczu ;)
0
masq
co do mojego grzania tyłka.. ty jestes ponoć w redakcji więc ty jestes odpowiedzialny za obiektywne przedstawienie w tym wypadku ocen pomeczowych, gdybym chciał być w redakcji na pewno bym sie zgłosił ale nie mam na to czasu ;] Jeśli już wystawiasz oceny pomeczowe to rób to obiektywnie, każdy wie ze sympatyzujesz Alvesa, a jedziesz po Henry'm, co ciekawe w ubiegłym sezonie również po nim jechałeś a każdy wie jaki miał sezon ;] ten sezon ma podobny z tym że rzadziej otrzymuje szanse więc nie strzela tylu bramek bo w formie jest Messi i Eto'o [w ubiegłym sezonie było inaczej] dla twojej wiadomości mecz oglądałem i jakoś nie zauważyłem czym Alves miałby zasłużyć na taką ocene? nadal jego wrzutki są niewymiarowe, bez wyczucia, rzecz jasna przeplata z dobrymi i celnymi ale tak grający zawodnik nie zasługuje na taką ocene! przydałoby sie jeszcse abyś jakoś podpisał kto układał te oceny bo nie wiadomo skąd sie wzięły ;] i nie odwołuj sie do średnich ocen całego miesiąca, że niby odwalasz ciężką prace, bo nie robisz tego sam ;] z resztą mowa tu o wczorajszym meczu a nie o całym miesiącu więc wykraczasz poza temat! już pomijając ocene dla Hleba, bo jest kompletnie kompromitująca [chłopakowi na świeżo wyszło kilka podań i już niby 7?] no ludzie!! najlepsze rozwiązanie to aby kilka osób w redakcji zamieściło swoje oceny, zsumować, wyciagnąć średnią i na pewno bedzie bardziej obiektywnie ;)
0
z tego co sobie przypominam to Alves otrzymał ocene 5 w identycznej skali od goal.com a tutaj 8? Keita otrzymał u nich 6 a tutaj 7? Za co? Gratuluje obiektywności masg ;] napewno większej od redaktorów goal.com
mam taką propozycje aby jednak pozostać przy ocenach SPORTu lub goal.com.. dużo częsciej są bardziej obiektywne .
0
a ja mam takie pytanko z ciekawości..
kto dokładnie wystawiał te oceny napisze mi ktoś? ;)
0
poniekąd zgadzam sie z poprzednikiem..
czy tego typu newsy nie mógłby pisać ktoś bardziej kompetentny jeśli chodzi o Barce i hiszpańskie realia? Przecież w redakcji jest wiele osób np. Looky, robertinho, pershing, masq którzy naprawde znają sie na futbolu hiszpańskim a szczególnie na Barcelonie. Nie mam nic do Szumiego ale niektóre zdania aż rażą po oczach. Nie da sie czytać!! Wg mnie swoje przemyślenia powinni pisać bardziej kompetentni. Moja propozycja to Looky lub pershing ;)
0
jesli o mnie chodzi CIESZE SIE że Barca dziś nie wygrała ;] grajki zapewne poczuli że są najlepsi i myśleli ze Getafe sie położy przed nimi na murawie, w końcu do rekordu było blisko ;] teraz nie będą już myśleć o rekordach bo nie ma już czego pobijać, kubeł zimnej wody dobrze im zrobi
dziś żenująco zagrał Bojan, teraz wiadomo czemu nie otrzymuje więcej szans od Pepa - nie jest jeszcze gotowy po prostu, ale ma czas.. Keita widze że jest od zadań specjalnych ostatnio ;D gra padake przez cały mecz ale w tej jednej chwili wie gdzie sie ustawić, tak też trzeba, nie przecze ;?
na mnie osobiście największe wrażenie wywarł Sylvinho, już po raz n-ty chyba, rzadko gra ale jesli już wychodzi na boisko prezentuje optymalna bardzo dobra dyspozycje dlatego wg mnie to on a nie Abidal powinien zajmować lewą strone obrony ;] Zgadzam sie że Puyol zagrał dziś słabo, z rezsztą od dłuższego czasu jest chyba najsłabszym ogniwem destrukcji niestety ale wiadomo że jego pozycja jest niepodważalna.. ogólnie dobrze że potknęli sie dzisiaj niż np za tydz ;]
0
bez względu jakim wynikiem miałoby sie zakonczyć GD lepiej nie ryzykować jakiejś poważniejszej kontuzji. Jesli obie ekipy będą na GD grały tak jak obecnie Barca powinna poradzić sobie bez Iniesty, cxhoć wiadomo - motywacja dla jednych i drugich w takim meczu dużo większa, szczególnie że Barca ma okazje do rewanżu i wreszcie solidnego, przekonywującego zwycięstwa jakiego nie było od dawna nad 'Blancos'
0
http://www.fcbarca.com/index.php?goto=felietony&item=187
Coś więcej o Guardioli - polecam szczególnie nieufającym jego osobie.